https://ucakbileti.maximiles.com.tr üzerinden THY, AnadoluJet, SunExpress ,Atlas Global ve Pegasus yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri ile yabancı havayollarının yurt dışı uçak biletleri düzenlenebilmektedir. Diğer havayollarına ait biletlerinizi 0 850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemiz aracılığıyla sırasıyla 3 - 1 - 9 - 1 - 2'yi tuşlayarak bağlanacağınız Maximiles Seyahat Hattı üzerinden düzenletebilirsiniz.

Maximiles Seyahat Hattı, 1 Ocak, 1 Mayıs ve 29 Ekim tarihleri dışında haftanın 6 günü 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri ise Maximiles Seyahat Hattı üzerinden hizmet verilmemekte olup, uçak bileti alımlarınızı Maximiles internet sitesinde yer alan bilet alım sayfaları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu site üzerinden sağlanan her türlü satış işlemleri Entaş Nakliyat ve Turizm A.Ş. tarafından yürütülmektedir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, kişisel verileriniz; veri sorumlusu olarak Entaş Nakliyat ve Turizm A.Ş. tarafından toplanacak ve işlenecektir.  T. İş Bankası A.Ş. bu site üzerinden, Entaş Nakliyat ve Turizm A.Ş. tarafından sağlanan bilet, seyahat hizmetleri, yurtdışı lounge hizmetleri, otel, tur, araç kiralama, transfer, vize ve diğer satış işlemlerinin tarafı değildir. Tüm sorumluluk Entaş Nakliyat ve Turizm A.Ş.’ye aittir.

Bilgilendirme:

Atatürk Havalimanı’ndaki tüm tarifeli uçuşlar 6 Nisan 2019 tarihi itibari ile sona erecek olup, bu tarihten sonra planlanan uçuşlar İstanbul Yeni Havalimanı üzerinden gerçekleştirilecektir. İlgili tarihten sonrasına ait uçuşlarınızın bilgilerini havayolunuzdan teyit edebilirsiniz.

Önemli Not:
 
BDDK düzenlemesi gereği, 31 Ocak 2018 tarihine kadar internet işlemlerine açık kalması için onay iletilmemiş tüm bireysel nitelikli kredi kartları internet alışverişlerine kapatılmış olup; internet yetkisi kapalı olan kartlarla Maximiles Seyahat Hattı’ndan ve maximiles.com.tr üzerinden uçak bileti satın alma işlemi gerçekleştirilememektedir. Eğer kredi kartınız internet alışverişlerine kapalı ise, kartınızın internet işlemlerine açılması için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan SANALONAY yazıp boşluk bırakarak internet işlem yetkisi vermek istediğiniz İş Bankası bireysel kartınızın son 6 hanesini 4402’ye SMS ile gönderebilir ya da 0850 724 0 724 / Telefon Şubesi, Maximum Mobil uygulaması, İşCep ve İnternet Şubesi üzerinden kartınızın yetkisini güncelleyebilirsiniz. Gönderilen her SMS için GSM operatörleri tarafından bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

Değerli Müşterimiz,

İçinde bulunduğumuz olağanüstü koşullar gereği geçici olarak maximiles.com.tr’den uçak bileti düzenleme hizmeti verilememektedir. Anlayışınızı rica eder, sağlıklı günler dileriz.